Print

Ärme lase ruumil ennast kujundada vaid kujundame ise ruumi

Selles lihtsas lauses peitub suuresti kogu inimese arusaam ümbritsevast maailmast, olgu see siis mis tasandil tahes. Võime ju mõelda nii globaalselt, kui ka vaadates vaid aknast paistvat tänavat mille ääres laste mänguväljak ja lõpus väike maja. Või miks mitte ka toa kaupa, mille keskel laual vaas lilledega ja pliidil kohe valmiv toit.
Sama kehtib ju ka inimese enda kohta, vaadates enda sisse, oma hinge. Kas oleme sellega rahul mida me näeme või on just nüüd aeg muutusteks.
Kui leiad et oled valmis tegema uusi otsuseid või parandama oma elu kvaliteeti, siis anna sellest meile kindlasti teada ja me tuleme Sulle appi.
Kujundame sinu ümber just Sulle sobiva ja isikupärase ruumi täites selle hea energia ja harmooniaga.
 


Meist lähemalt

Juba aastal 1994 sai alustatud esimeste seas Eestis looma kohalikku kardinakultuuri. Selle aja jooksul on läbi töötatud ja edukalt ellu viidud tuhandeid kardinaprojekte nii Eestis kui ka välismaal. Samuti on olnud suurepärane võimalus luua ise ruumi, s.t. lähtuvalt hoone või mingi kindla ruumi otstarbest töötada välja tema parim funktsionaalne skeem ning selle põhjal panna paika iga kui pisimgi detail.
Tänaseks oleme valmis pakkuma oma klientidele kompleksteenust alates hoone projekteerimisest kuni viimase kardinatuti paigalduseni.
Oleme aastate jooksul kogunud piisavalt teadmisi, kogemusi ning enesekindlust, et just koos Sinuga alustada mõne uue ja huvitava projekti elluviimist: olgu see siis mõne hoone või rajatise projekt, tööjoonis või hoopis meiepoolne panus lõputusse sisekujunduse maailma.
Samuti oleme valmis jagama oma kõiki teadmisi ning oskusi Teie kodu või büroo kardinate abil hubasemaks muutmisel.